Static Node Generator (1.0.0-beta1) - en to el translation catalogue (18 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Type
el: Τύπος

en: Last Updated
el: Τελευταία ενημέρωση

en: File
el: Αρχείο

en: Size
el: Μέγεθος

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: View
el: Προβολή

en: Node type
el: Τύπος κόμβου

en: Unknown
el: Άγνωστο

en: Advanced Settings
el: Ρυθμίσεις για προχωρημένους

en: Filter
el: Φίλτρο

en: N/A
el: Μ/Δ

en: Performance
el: Απόδοση

en: - Any -
el: - Οποιοδήποτε -
