Static Node Generator (1.0.0-beta1) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Size
gu: માપ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: View
gu: જુઓ

en: Unknown
gu: અજ્ઞાત

en: Filter
gu: ફિલ્ટર
