Static Node Generator (1.0.0-beta1) - en to he translation catalogue (17 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Content
he: תוכן

en: Type
he: סוג

en: Last Updated
he: עודכן לאחרונה

en: File
he: קובץ

en: Size
he: גודל

en: Reset
he: איתחול

en: Settings
he: הגדרות

en: View
he: צפיה

en: Node type
he: סוג תוכן

en: Unknown
he: לא ידוע

en: Filter
he: סינון

en: N/A
he: -ללא-

en: Performance
he: ביצועים

en: - Any -
he: - הכל -
