Static Node Generator (1.0.0-beta1) - en to hr translation catalogue (16 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Content
hr: Sadržaj

en: Type
hr: Vrsta

en: Last Updated
hr: Posljednji put osvježeno

en: File
hr: Datoteka

en: Size
hr: Veličina

en: Reset
hr: Poništi

en: Settings
hr: Postavke

en: View
hr: Pregled

en: Node type
hr: Vrsta node-a

en: Unknown
hr: Nepoznato

en: Filter
hr: Pročisti

en: N/A
hr: N/D

en: Performance
hr: Učinkovitost
