Static Node Generator (1.0.0-beta1) - en to lt translation catalogue (17 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Content
lt: Turinys

en: Type
lt: Tipas

en: Last Updated
lt: Atsakymas

en: File
lt: Failas

en: Size
lt: Dydis

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Settings
lt: Nustatymai

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Node type
lt: Mazgo tipas

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: Filter
lt: Filtruoti

en: N/A
lt: N/D

en: Performance
lt: Veikimas

en: - Any -
lt: - Bet kuris -
