Static Node Generator (1.0.0-beta1) - en to my translation catalogue (14 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: File
my: ဖိုင်

en: Size
my: အရွယ်အစား

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Node type
my: Node အမျိုးအစား

en: Unknown
my: မသိနိုင်သော

en: Advanced Settings
my: အဆင့်မြင့် ရွေးချယ်ပြုပြင်မှုများ

en: Performance
my: စွမ်းဆောင်ရည်
