Static Node Generator (1.0.0-beta1) - en to pa translation catalogue (9 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Size
pa: ਸਾਈਜ਼

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: Filter
pa: ਫਿਲਟਰ

en: Performance
pa: ਕਾਰਗੁਜ਼ਾਰੀ
