Static Node Generator (1.0.0-beta1) - en to pl translation catalogue (21 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Content
pl: Zawartość

en: Type
pl: Typ

en: Last Updated
pl: Ostatnia aktualizacja

en: File
pl: Plik

en: Size
pl: Rozmiar

en: Reset
pl: Resetuj

en: Settings
pl: Ustawienia

en: View
pl: Widok

en: Node type
pl: Typ zawartości

en: Unknown
pl: Nieznany

en: Advanced Settings
pl: Ustawienia zaawansowane

en: Filter
pl: Filtr

en: N/A
pl: niedostępne

en: Performance
pl: Wydajność

en: General Settings
pl: Ustawienia ogólne

en: Generate
pl: Generuj

en: Regenerate
pl: Przebuduj

en: - Any -
pl: -Wszystkie-
