Static Node Generator (1.0.0-beta1) - en to fa translation catalogue (17 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عمل ها

en: Content
fa: محتوا

en: Type
fa: نوع

en: File
fa: فایل

en: Size
fa: اندازه

en: Reset
fa: اعاده

en: Settings
fa: تنظیمات

en: View
fa: مشاهده

en: Node type
fa: نوع گره

en: Unknown
fa: نامشخص

en: Filter
fa: صافی

en: N/A
fa: هیچ

en: Performance
fa: کارایی

en: General Settings
fa: تنظیمات عمومی

en: - Any -
fa: - هر چیزی -
