Static Node Generator (1.0.0-beta1) - en to ps translation catalogue (12 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: Content
ps: منځپانګه

en: Type
ps: بڼه

en: File
ps: دوتنه

en: Size
ps: كچه

en: Settings
ps: امستنې

en: View
ps: ليد

en: Unknown
ps: ناپیژنده

en: Filter
ps: چاڼ

en: Performance
ps: كارېدون

en: - Any -
ps: -هر-
