Static Node Generator (1.0.0-beta1) - en to ro translation catalogue (20 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Content
ro: Conținut

en: Type
ro: Tip

en: Last Updated
ro: Ultima actualizare

en: File
ro: Fișier

en: Size
ro: Mărime

en: Reset
ro: Resetează

en: Settings
ro: Setări

en: View
ro: Afișează

en: Node type
ro: Tip nod

en: Unknown
ro: Necunoscut

en: Advanced Settings
ro: Setări Avansate

en: Filter
ro: Filtru

en: N/A
ro: N/D

en: Performance
ro: Performanță

en: General Settings
ro: Setări generale

en: Generate
ro: Generează

en: - Any -
ro: - Oricare -
