Static Node Generator (1.0.0-beta1) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Delete
se: Sihko

en: Content
se: Sisdoallu

en: Type
se: Šládja

en: File
se: Fiila

en: View
se: Čájet
