Static Node Generator (1.0.0-beta1) - en to sq translation catalogue (12 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Type
sq: Lloji

en: Size
sq: Madhësia

en: Reset
sq: Rifillo

en: Settings
sq: Rregullimet

en: View
sq: Shfaq

en: Unknown
sq: Nuk njihet

en: Filter
sq: Filtri

en: Performance
sq: Performanca
