Static Node Generator (1.0.0-beta1) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Delete
th: ลบ

en: Type
th: ประเภท

en: File
th: ไฟล์

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: View
th: ดู

en: Unknown
th: ไม่รู้

en: N/A
th: ไม่มี

en: Performance
th: ประสิทธิภาพ

en: - Any -
th: - อื่น ๆ -
