Static Node Generator (1.0.0-beta10) - en to ar translation catalogue (17 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Type
ar: النوع

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Homepage
ar: الصفحة الأولى

en: Size
ar: الحجم

en: Settings
ar: الإعدادات

en: View
ar: عرض

en: Path
ar: المسار

en: Node type
ar: نوع العقدة

en: Created
ar: الإنشاء

en: Node
ar: العقدة

en: Performance
ar: الأداء

en: No items selected.
ar: لم تختر أي عناصر.

en: Source
ar: المصدر

en: Apply
ar: تطبيق

en: Confirm deletion
ar: تأكيد الحذف
