Static Node Generator (1.0.0-beta10) - en to fi translation catalogue (22 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Type
fi: Tyyppi

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Homepage
fi: Kotisivu

en: Size
fi: Koko

en: Settings
fi: Asetukset

en: View
fi: Näytä

en: Path
fi: Polku

en: Node type
fi: Solmun tyyppi

en: Created
fi: Luotu

en: Advanced Settings
fi: Edistyneet asetukset

en: Performance
fi: Suorituskyky

en: General Settings
fi: Yleiset asetukset

en: No items selected.
fi: Yhtään kohdetta ei ole valittuna.

en: Source
fi: Lähde

en: Apply
fi: Käytä

en: Generate
fi: Luo

en: Expand all
fi: Laajenna kaikki

en: Collapse all
fi: Pienennä kaikki

en: Bulk operations
fi: Bulkkitoiminnot

en: With selection
fi: Valinnalla
