Static Node Generator (1.0.0-beta10) - en to kk translation catalogue (13 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Type
kk: Тип

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Homepage
kk: Жоба парағы

en: Size
kk: Көлем

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: View
kk: Қарау

en: Path
kk: Жол

en: Created
kk: Құрылған

en: Node
kk: Түйін

en: Performance
kk: Өнімділік

en: No items selected.
kk: Еш элемент таңдалған жоқ.
