Static Node Generator (1.0.0-beta10) - en to oc translation catalogue (18 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Type
oc: Tipe

en: Cancel
oc: Anullar

en: Homepage
oc: Pagina d'acuèlh

en: Size
oc: Talha

en: Settings
oc: Paramètres

en: View
oc: Veire

en: Path
oc: Camin

en: Node type
oc: Tipe de nosèl

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Node
oc: Nosèl

en: Performance
oc: Performància

en: No items selected.
oc: Cap d'element pas seleccionat.

en: Source
oc: Font

en: Apply
oc: Aplicar

en: Generate
oc: Generar

en: Bulk operations
oc: Operacions en masse
