Static Node Generator (1.0.0-beta10) - en to sk translation catalogue (21 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Type
sk: Typ

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Homepage
sk: Domovská stránka

en: Size
sk: Veľkosť

en: Settings
sk: Nastavenia

en: View
sk: Zobraziť

en: Path
sk: Cesta

en: Node type
sk: Typ uzla

en: Created
sk: Vytvorené

en: Node
sk: Uzol

en: Advanced Settings
sk: Rozšírené nastavenia

en: Performance
sk: Výkon

en: General Settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: No items selected.
sk: Žiadne položky neboli vybraté.

en: Source
sk: Zdroj

en: Apply
sk: Použiť

en: Generate
sk: Generovať

en: Bulk operations
sk: Hromadné operácie

en: With selection
sk: S výberom
