Static Node Generator (1.0.0-beta10) - en to ug translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Type
ug: تىپى

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Homepage
ug: باش بەت

en: Size
ug: چوڭ- كىچىكلىكى

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Path
ug: نۆۋەتتىكى ئورۇن

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Advanced Settings
ug: تەپسىلىي تەڭشەكلەر

en: Performance
ug: تور بېكەت سۈرئىتى

en: Source
ug: مەنبە

en: Apply
ug: قوللىنىش
