Static Node Generator (1.0.0-beta10) - en to uk translation catalogue (26 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Type
uk: Тип

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Homepage
uk: Головна сторінка

en: Size
uk: Розмір

en: Settings
uk: Налаштування

en: View
uk: Перегляд

en: Path
uk: Шлях

en: Node type
uk: Тип матеріалу

en: Created
uk: Створено

en: Node
uk: Матеріал

en: Advanced Settings
uk: Додаткові налаштування

en: Performance
uk: Швидкодія

en: General Settings
uk: Загальні налаштування

en: No items selected.
uk: Жодних позицій не вибрано.

en: Source
uk: Джерело

en: Apply
uk: Застосувати

en: Generate
uk: Згенерувати

en: Expand all
uk: Розгорнути всі

en: Collapse all
uk: Згорнути всі

en: Regenerate
uk: Відновити

en: No items selected
uk: Елементи не вибрано

en: Bulk operations
uk: Пакетні операції

en: With selection
uk: З вибраним

en: 1 item selected | @count items selected
uk[0]: 1 об'єкт вибрано
uk[1]: @count об'єктів вибрано
uk[2]: @count об'єкти вибрано
