Static Node Generator (1.0.0-beta2) - en to cy translation catalogue (14 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Content
cy: Cynnwys

en: Type
cy: Math

en: File
cy: Ffeil

en: Size
cy: Maint

en: Reset
cy: Ailosod

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: View
cy: Gweld

en: Node type
cy: Math o nod

en: Unknown
cy: Anhysbys

en: Filter
cy: Hidlydd

en: Performance
cy: Perfformiad
