Static Node Generator (1.0.0-beta2) - en to eo translation catalogue (13 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Content
eo: Enhavo

en: Type
eo: Tipo

en: File
eo: Dosiero

en: Size
eo: Grandeco

en: Reset
eo: Restarigu

en: Settings
eo: Agordoj

en: View
eo: Vidu

en: Unknown
eo: Nekonata

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Performance
eo: Rendimento
