Static Node Generator (1.0.0-beta2) - en to fil translation catalogue (10 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Content
fil: Nilalaman

en: Type
fil: Uri

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: View
fil: Tingnan

en: Filter
fil: Salain

en: Performance
fil: Pagsasakatuparan
