Static Node Generator (1.0.0-beta2) - en to fy translation catalogue (6 entries)

en: Title
fy: Titel

en: Delete
fy: Wiskje

en: Content
fy: Ynhâld

en: Settings
fy: Ynstellings

en: View
fy: Besjen

en: Unknown
fy: Unbekend
