Static Node Generator (1.0.0-beta2) - en to jv translation catalogue (15 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Content
jv: Konten

en: Type
jv: Tipe

en: File
jv: Berkas

en: Size
jv: Ukuran

en: Reset
jv: Baléknā

en: Settings
jv: Sétingan

en: View
jv: Tampilan

en: Node type
jv: Tipe node

en: Unknown
jv: Ora dikenal

en: Filter
jv: Saring

en: Performance
jv: Kadigdayan

en: - Any -
jv: - Sembarang -
