Static Node Generator (1.0.0-beta2) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Content
ka: კონტენტი

en: Type
ka: ტიპი

en: File
ka: ფაილი

en: Size
ka: ზომა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Unknown
ka: უცნობი

en: Filter
ka: ფილტრი
