Static Node Generator (1.0.0-beta2) - en to km translation catalogue (14 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Content
km: មាតិកា

en: Type
km: ប្រភេទ

en: File
km: ឯកសារ

en: Size
km: ទំហំ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: View
km: មើល

en: Unknown
km: មិន​ស្គាល់

en: Filter
km: តម្រង

en: N/A
km: គ្មាន

en: Performance
km: ដំណើរការ
