Static Node Generator (1.0.0-beta2) - en to mk translation catalogue (5 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Content
mk: Содржина

en: Type
mk: Тип

en: Settings
mk: Поставки

en: Performance
mk: Перформанси
