Static Node Generator (1.0.0-beta2) - en to mn translation catalogue (13 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Content
mn: Агуулга

en: Type
mn: Төрөл

en: File
mn: Файл

en: Size
mn: Хэмжээ

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: View
mn: Харах

en: Unknown
mn: Үл мэдэгдэх

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Performance
mn: Хурд
