Static Node Generator (1.0.0-beta2) - en to pt translation catalogue (20 entries)

en: Title
pt: Título

en: Delete
pt: Eliminar

en: Operations
pt: Operações

en: Content
pt: Conteúdo

en: Type
pt: Tipo

en: Last Updated
pt: Última Atualização

en: File
pt: Ficheiro

en: Size
pt: Tamanho

en: Reset
pt: Reiniciar

en: Settings
pt: Definições

en: View
pt: Mostrar

en: Node type
pt: Tipo de nó

en: Unknown
pt: Desconhecido

en: Advanced Settings
pt: Definições Avançadas

en: Filter
pt: Filtro

en: N/A
pt: N/D

en: Performance
pt: Desempenho

en: General Settings
pt: Definições Gerais

en: Generate
pt: Gerar

en: - Any -
pt: - Qualquer -
