Static Node Generator (1.0.0-beta2) - en to sl translation catalogue (14 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Content
sl: Vsebine

en: Type
sl: Tip

en: File
sl: Datoteka

en: Size
sl: Velikost

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Settings
sl: Nastavitve

en: View
sl: Prikaži

en: Unknown
sl: Neznan

en: N/A
sl: N/D

en: Performance
sl: Hitrost delovanja

en: - Any -
sl: - Vse -
