Static Node Generator (1.0.0-beta2) - en to vi translation catalogue (17 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Content
vi: Nội dung

en: Type
vi: Kiểu

en: File
vi: Tập tin

en: Size
vi: Dung lượng

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: Settings
vi: Thiết lập

en: View
vi: Xem

en: Node type
vi: Kiểu node

en: Unknown
vi: Không rõ

en: Advanced Settings
vi: Thiết lập nâng cao

en: Filter
vi: Lọc

en: Performance
vi: Hiệu năng

en: General Settings
vi: Thiết lập chung

en: - Any -
vi: - Tất cả -
