Static Node Generator (1.0.0-beta3) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Content
am: ይዞታ

en: Type
am: ዓይነት

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: View
am: ትይታ

en: Filter
am: ማጣሪያ

en: Performance
am: አፈፃፀም
