Static Node Generator (1.0.0-beta3) - en to ar translation catalogue (17 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Content
ar: المحتوى

en: Type
ar: النوع

en: Last Updated
ar: اخر تحديث

en: File
ar: ملف

en: Size
ar: الحجم

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Settings
ar: الإعدادات

en: View
ar: عرض

en: Node type
ar: نوع العقدة

en: Unknown
ar: غير معروف

en: Filter
ar: انتقاء

en: N/A
ar: غير موجود

en: Performance
ar: الأداء

en: - Any -
ar: - اختر -
