Static Node Generator (1.0.0-beta3) - en to ast translation catalogue (14 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Content
ast: Conteníu

en: Type
ast: Triba

en: File
ast: Ficheru

en: Size
ast: Tamañu

en: Reset
ast: Reafitar

en: Settings
ast: Preferencies

en: View
ast: Vista

en: Unknown
ast: Desconocíu

en: Filter
ast: Filtru

en: N/A
ast: N/D

en: Performance
ast: Rendimientu
