Static Node Generator (1.0.0-beta3) - en to be translation catalogue (14 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Content
be: Змесціва

en: Type
be: Тып

en: File
be: Файл

en: Size
be: Памер

en: Reset
be: Скінуць

en: Settings
be: Налады

en: View
be: Праглядзець

en: Unknown
be: Невядомы

en: Filter
be: Фільтраваць

en: N/A
be: Не даступна

en: Performance
be: Прадукцыйнасць
