Static Node Generator (1.0.0-beta3) - en to bn translation catalogue (12 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Type
bn: টাইপ

en: File
bn: ফাইল

en: Size
bn: সাইজ

en: Settings
bn: সেটিংস

en: View
bn: প্রদর্শন

en: Unknown
bn: অজ্ঞাত

en: Filter
bn: ফিল্টার

en: N/A
bn: প্রযোজ্য নয়
