Static Node Generator (1.0.0-beta3) - en to et translation catalogue (18 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Content
et: Sisu

en: Type
et: Liik

en: Last Updated
et: Viimati uuendatud

en: File
et: Manus

en: Size
et: Suurus

en: Reset
et: Tühista

en: Settings
et: Seaded

en: View
et: Kuva

en: Node type
et: Postituse liik

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Advanced Settings
et: Täiendavad seaded

en: Filter
et: Filtreeri

en: N/A
et: Puudub

en: Performance
et: Jõudlus

en: - Any -
et: - Kõik -
