Static Node Generator (1.0.0-beta3) - en to hi translation catalogue (18 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Delete
hi: मिटायें

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Content
hi: सामग्री

en: Type
hi: प्रकार

en: Last Updated
hi: आखरी अपडेट

en: File
hi: फ़ाइल

en: Size
hi: आकार

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: View
hi: देखें

en: Node type
hi: नोड प्रकार

en: Unknown
hi: पता नहीं

en: Filter
hi: फिल्टर

en: N/A
hi: एन / ए

en: Performance
hi: (निष्पादन)परफ़ॉर्मेंस

en: General Settings
hi: सामान्य सेटिंग्स

en: - Any -
hi: -कोईभी-
