Static Node Generator (1.0.0-beta3) - en to is translation catalogue (16 entries)

en: Title
is: Titill

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Content
is: Innihald

en: Type
is: Gerð

en: Last Updated
is: Síðast uppfært

en: File
is: Skrá

en: Size
is: Stærð

en: Reset
is: Endursetja

en: Settings
is: Stillingar

en: View
is: Skoða

en: Node type
is: Efnistegund

en: Unknown
is: Óþekkt

en: Filter
is: Sía

en: N/A
is: Á ekki við

en: Performance
is: Afköst
