Static Node Generator (1.0.0-beta3) - en to kk translation catalogue (12 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Content
kk: Контент

en: Type
kk: Тип

en: Size
kk: Көлем

en: Reset
kk: Ысыру

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: View
kk: Қарау

en: Unknown
kk: Белгісіз

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Performance
kk: Өнімділік
