Static Node Generator (1.0.0-beta3) - en to ku translation catalogue (14 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Type
ku: جۆر

en: File
ku: پەڕگە

en: Size
ku: قەبارە

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: View
ku: پیشاندان

en: Unknown
ku: نەزانراو

en: Filter
ku: پاڵێو

en: N/A
ku: نییە

en: Performance
ku: ئەرک بەجێهێنان
