Static Node Generator (1.0.0-beta3) - en to ne translation catalogue (12 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Type
ne: प्रकार

en: File
ne: फ़ाइल

en: Size
ne: आकार

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: View
ne: दृश्य

en: Unknown
ne: अज्ञात

en: Filter
ne: फिल्टर
