Static Node Generator (1.0.0-beta3) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Type
si: වර්ගය

en: File
si: ගොනුව
