Static Node Generator (1.0.0-beta3) - en to sr translation catalogue (11 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Content
sr: Садржај

en: Type
sr: Tип

en: Size
sr: Величина

en: Settings
sr: Подешавања

en: View
sr: Преглед

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Performance
sr: Перформнсе

en: - Any -
sr: - Сваки -
