Static Node Generator (1.0.0-beta3) - en to ta translation catalogue (15 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Type
ta: வகை

en: Last Updated
ta: கடைசியாக புதுப்பிக்கப்பட்டவை

en: File
ta: கோப்பு

en: Size
ta: அளவு

en: Reset
ta: மீளமை

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: View
ta: பார்

en: Unknown
ta: தெரியாதது

en: Filter
ta: வடிகட்டி

en: N/A
ta: இல்

en: Performance
ta: செயல்திறன்
