Static Node Generator (1.0.0-beta3) - en to te translation catalogue (15 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Content
te: సారము

en: Type
te: రకం

en: Last Updated
te: చివరి తాజాకరణ

en: File
te: ఫైల్

en: Size
te: కొలత

en: Settings
te: అమరికలు

en: View
te: చూడు

en: Unknown
te: తెలియని

en: Filter
te: వడపోయి

en: N/A
te: వర్తించదు

en: Performance
te: పనితీరు

en: - Any -
te: - ఏదైనా -
