Static Node Generator (1.0.0-beta3) - en to ur translation catalogue (11 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Content
ur: متن

en: Type
ur: قِسم

en: File
ur: فائل

en: Size
ur: حجم

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Settings
ur: ترتیبات

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: Filter
ur: فلٹر
