Static Node Generator (1.0.0-beta4) - en to lo translation catalogue (6 entries)

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Content
lo: ເນື້ອໃນ

en: Cancel
lo: ຍົກເລີກ

en: Homepage
lo: ຫນ້າຫລັກ

en: View
lo: ພາບລວມ

en: Source
lo: ແຫຼ່ງທີ່ມາ
